Lapač snů z broušeného křišťálu Sklo Bohemia Podpora myšlení

2 525 Kč
Skladem

Tento lapač snů z broušeného skla byl navržen a vybroušen v Preciose z pravého českého křišťálu. Nejenže je krásnou dekorací, ale současně čistí i energii v místnosti, kam jste si jej pověsili. Broušený křišťál má totiž moc nejen čistit negativní energii, ale i odhánět nízké astrální bytosti.

 

Jeho historie sahá v Čechách až do počátku 17. století a Preciosa na tuto bohatou a světově proslulou tradici značky Sklo Bohemia navazuje. Skleněné lapače snů z broušeného křišťálového skla se vyrábějí technologií broušení skla do hodně faset, které jim dávají jejich výjimečný zářivý lesk a tvar. Všechny části jsou kompletovány ručně. Jedná se vysoce kvalitní výrobek, který je nádherným dárkem v době předvánoční, stejně jako překrásnou a vkusnou dekorací pro váš dům nebo kancelář v době vánoc.

 

Krásu a zářivý lesk lapače snů zvyšuje dobré nasvětlení.

 

Každý lapač snů prochází pečlivou kontrolou kvality. Logo Preciosy umístěné na každém našem výrobku, je nejen potvrzením jeho původu, ale i zárukou vysoké úrovně designu a zpracování.

 

Každý lapač snů je doprovázen Certifikátem pravosti, který potvrzuje, že se jedná o pravý český broušený křišťál, viz foto.

 

V případě nutné opravy nás stačí kontaktovat.

 

Krásné a bezpečné balení, viz foto.

 

Při koupi tohoto produktu obdržíte dárek, který uvidíte na úvodní stránce.

Kód Kód: 11250
Kategorie: Skleněné figurky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: