Skleněná figurka z českého skla - Ibis rudý

4 195 Kč
7 dny (dní)

Luxusní broušený křišťál značky Preciosa - světově proslulého českého výrobce

 

Při koupi tohoto produktu obdržíte d

Tato skleněná figurka byla navržena a vyrobena v Preciose z pravého českého křišťálu, jehož historie sahá v Čechách až do počátku 17. století a Preciosa na tuto bohatou a světově proslulou tradici značky Sklo Bohemia navazuje. Tento typ skleněných figurek z křišťálového skla se vyrábí tak, že je vnitřek figurky vyplněn obrovským množstvím malých skleněných korálků, které dávají figurce výjimečný zářivý lesk. Jedná se vysoce kvalitní výrobek, který je nádherným dárkem pro jakoukoli příležitost, stejně jako překrásnou a vkusnou dekorací pro váš dům nebo kancelář.

 

Krásu a zářivý lesk skleněných figurek zvyšuje dobré nasvětlení.

 

Každá skleněná figurka prochází pečlivou kontrolou kvality. Logo Preciosy umístěné na každém našem výrobku, je nejen potvrzením jeho původu, ale i zárukou vysoké úrovně designu a zpracování.

 

Každá skleněná figurka je doprovázena Certifikátem pravosti, který potvrzuje, že se jedná o pravý český broušený křišťál, viz foto.

 

V případě nutné opravy nás stačí kontaktovat.

 

Krásné a bezpečné balení, viz foto.

 

Při koupi tohoto produktu obdržíte dárek, který uvidíte na úvodní stránce.

nešní dárek, který uvidíte na úvodní stránce.

 

Tato figurka byla navržena a vybroušena v Preciose z pravého českého křišťálu. Jeho historie sahá v Ćechách až do počátku 17. století a Preciosa na tuto bohatou a světově proslulou tradici navazuje. Díky talentovaným návrhářům a řemeslně zručným pracovníkům Preciosy vám můžeme nabídnout ty nejkrásnější třpytivé skvosty.

 

Figurky z broušeného křišťálu se vyrábějí technologií broušení skla do hodně faset, které figurkám dávají jejich výjimečný zářivý lesk a tvar. Každá část figurky je po vybroušení kompletována ručně.

 

Krásný dárek, pro kteroukoli příležitost.

 

Krásu a zářivý lesk figurek zvyšuje dobré nasvětlení.

 

Každá figurka prochází pečlivou kontrolou kvality. Logo Preciosy umístěné na každém našem výrobku, je nejen potvrzením jeho původu, ale i zárukou vysoké úrovně designu a zpracování.

 

Každá figurka je doprovázena Certifikátem pravosti, který potvrzuje, že se jedná o pravý český broušený křišťál, viz foto.

 

V případě nutné opravy nás stačí kontaktovat.

 

Krásné a bezpečné balení, viz foto.

Kód Kód: 5746
Kategorie: Skleněné figurky Svět ptáků
Záruka: 2 roky
Velikost: 190 x 125 mm / 7.5 x 4.9"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení